Frisk frugt til 25 kr. og Kohberg brød til 12 kr. - fantastiske lokale tilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Skovlunde og fundet nogle fremragende tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Meny, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Meny: Omhu ferskner eller nektariner til 25 kr.

Hos Meny kan du få en bakke med 6 udenlandske Omhu ferskner eller nektariner til kun 25 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.

Netto: Kohberg brød til kun 12 kr.

Netto tilbyder Kohberg brød, herunder solsikkerugbrød, grov café sandwich eller yoghurtboller, til en skarp pris på 12 kr. pr. stk. Tilbuddet er gyldigt fra lørdag den 1. august til fredag den 7. august.

Rema 1000: Schulstad Det Gode brød til 10 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Schulstad Det Gode brød til kun 10 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra søndag den 2. august til og med lørdag den 8. august.

SuperBrugsen: Cheasy yoghurt til kun 10 kr.

SuperBrugsen har et godt tilbud på Cheasy yoghurt i forskellige varianter til kun 10 kr. pr. kg. Dette tilbud gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler